TR Doktor

Dr. Dt. Hamiyet Ünsal

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Profil Görüntüleme

Son 30 Günlük

Randevu
Talebi

Randevu Talep Edin

Bu Doktor Siz misiniz?

Bilgileri Güncelle

Soru
Sor

Soru Sor

İletişim Bilgileri

Ankara Özel Fildent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Fildent , Yaşamkent Mahallesi, Yaşamkent mahallesi Ankabatı dükkankları, 3250. Cd. No:108, 06810 Çankaya/Ankara

Verdiği Hizmetler

İmplant Zirkonyum Kaplama All On Four Protezler Lamine Kaplama (Yaprak Dİş) Porselen Kaplama Kanal Tedavisi (Endodonti) Diş Teli Tedavisi Diş Beyazlatma Dijital Gülüş Tasarımı 20 Yaş Dişleri Diş Taşı Temizliği Greftler (Kemik Tozu) Sinüs Lifting (Sinüz Kaldırma) Diş Çekimi Çene Kistleri Kök Ucu Ameliyatı Ağız Kanseri Çene Eklemi Hastalıkları Ağız Kokusu Diş Eti Çekilmesi Pembe Estetik Diş Eti Hastalıkları

Sorular ve Cevaplar

Dişeti Tedavisi Ben bir sene önce ksplama yaptrdim dişlerime ve sürekli olduğu yer intihaplaniyor antibiyotik kullandım halde geçmiyor ne yapmam gerekiyor
Uzmanın Cevabı: Kaplamanın dişetiyle uyumunda sorun olabilir, bu iltihaplanma yapabilir, muayene olmanızda fayda var
Diş eti hastaliklari Diş etlerim çekildi ve bazi dişlerim sallaniyor buna nasıl bir tedavi uygulanması lazım.
Uzmanın Cevabı: Bu sorunlara birkaç farklı alternatifte tedavi uygulanabilir..ilk önce sebebi tam olarak belirlemek gerekiyor, bunun için de mutlaka muayeneye gelmeniz gerekiyor.
Konu çenem ve porutez dişim Randüvu almakta çok sıkıntı çekiyorum çenem çok kötü durumda çigneme sıfır yaş 43 altta hiç diş yok porutez diş var oda çok kötü yer yaptıgı için acıyor yardımcı olursanız sevinirim teşekürler
Uzmanın Cevabı: Sayfada Uygun Saate Tıklayarak veya 0 532 636 45 55 Telefonu arayarak randevunuzu alabilirsiniz. Geçmiş olsun
İmpland Fiyatı öğrenmek istiyorum
Uzmanın Cevabı: Diş İplant Fiyatı Öğrenmek için 0312 217 0 100 Numaramızı Arayın Yardımcı Olalım. İnternetten fiyat yayınlayamıyoruz. Geçmiş Olsun Veya Üye Olarak Soru sormanız halinde cevabınız sms ile size bildirildiği gibi bu tarz özel cevap verilmesi gereken size özel cevap gönderilebilecektir.
ÇENE DARLIĞI Hocam Merhabalar bugün İstanbul Üniversitesi Diş Fakültesine gittim alt çenemde darlık var dediler ve çenemde çapraz kapama varmış beni cerrahiye yönlendirdiler ne kadar süreye gün verirler bilmiyorum ama özel hastanelerde buralara yönlendiriyorlar. Ne kadar süreye halledilebilir sizce?
Uzmanın Cevabı: Muayene etmeden net birşey söylemek doğru olmaz
Tümü
Merak Ettiğiniz Soruları ve Rahatsızlığınızı Hemen Uzmana Sorun Uzmana Soru Sorun

Uzman Hakkında

Özgeçmiş

Akademik Geçmişi

2009-2014: Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı, Doktora ve Uzmanlık Programı
2002-2007: Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Lisans
1995-2002: Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi
Yabancı Dil: Upper Intermediate İngilizce, Almanca

Sertifikalar


Ulusal Dergilerde Yayımlanan Makaleler
ÜNSAL, H., MEHDİYEV, İ., GÜLŞEN, U., SAYAN, N.B. (2012). Nazaolabial kistte yaklaşım: İki olgu sunumu. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dergisi, 39: 2
TÜZÜNER-ÖNCÜL, A.M., ÜNSAL, H., GÜNER, S.D., YAZICIOĞLU, D., ÜÇOK, C., DEMİRALP, S. (2009). Ekstraksiyon sonrası gözlenen alveolit olgularının değerlendirilmesi. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dergisi, 36(1): 1-6.

Uluslararası Dergilerde Yayımlanan Makaleler
UNSAL, H., EREN, H., INCEOGLU, B., TUZUNER, ONCUL, A.M. (2014). Mature Form of Ameloblastıc Fıbrodentınoma: A Case Report. The Journal of Craniofacial Surgery, 25: 3.

Uluslararası Bilimsel Toplantılarda Sunulan Sözlü Bildiriler
ÜNSAL, H.,MEHDİYEV, İ., GÜLŞEN, Ü., KAYMAK, T.E., SAYAN, N.B. Posterior Mandibulanın İmplantlarla Protetik Rehabilitasyonunu Sağlamak için İnferior Alveolar Sinir Lateralizasyonu : Vaka Sunumu. Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 19. Uluslararası Kongresi, 15-19 Mayıs 2011, ANTALYA, TÜRKİYE.
TÜZÜNER-ÖNCÜL, A.M., ÜNSAL, H., GÜNER, S.D., YAZICIOĞLU, D., ÜÇOK, C., DEMİRALP, S. Ekstraksiyon Sonrası Gözlenen Alveolit Olgularının Değerlendirilmesi. The First Scientific Congress of Hellenic. Israelı and Turkish Associations of Oral and Maxillofacial Surgeons (HITAOMS) in Conjunction With The 17. Scientific Congress of TAOMS,14-17 Ekim 2010, İSTANBUL, TÜRKİYE.
GÜLŞEN, U., YAZICIOĞLU, D., MEHDİYEV, İ., ÜNSAL, H., SAYAN, N.B. Stafne Kemik Kavitesi:Vaka Raporu ve Literatür Değerlendirilmesi. Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 19. Uluslararası Kongresi 15-19 Mayıs 2011, ANTALYA, TÜRKİYE.

Uluslararası Bilimsel Toplantılarda Sunulan Posterler
1. YAZICIOĞLU, D.,MEHDİYEV, İ., GÜLŞEN, U., ÜNSAL, H., SAYAN, N.B. A Case Report: Peripheral Calcifying Odontogenic Cyst. Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 17. Uluslararası Kongresi 14-17 Ekim 2010, İSTANBUL, TÜRKİYE.
2. GÜLŞEN, U., YAZICIOĞLU, D., MEHDİYEV, İ., ÜNSAL, H., SAYAN, N.B. Oral Lipoma: Olgu Bildirimi. Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 20. Uluslararası Kongresi, 15-19 Mayıs 2011, ANTALYA, TÜRKİYE.
3. TUZUNER, ONCUL, A., UNSAL, H., YAZICIOGLU, D. Platelet Rich Fibrin (PRF) Application in Oral and Maxillofacial Surgery. 2nd BAMFS Congress, 5th ACBID International Conference in conjuction with Pan Arab Society of Oral and Maxillofacial Surgery and in conjuction with 7th International Congress of Iranian Oral and Maxillofacial Surgery, 25-29 May, ANTALYA, TURKEY.
4. GÜLŞEN, U.,MEHDİYEV, İ., ÜNSAL, H., SAYAN, N.B. İnferior Alveolar Nerve Transposition. 4th Annual Internetional Symposium of Advanced Protocols in Oral Implantology, PİEG, 20-23 April 2012, ANTALYA, TURKEY.
5. MEHDİYEV, İ., GÜLŞEN, U., ÜNSAL, H., SAYAN, N.B. Implant Placement with Ramus Block Bone Graft. 5 th Annual Internetional Symposium of Advanced Protocols in Oral Implantology, PİEG, 20-23 April 2013, ANTALYA, TURKEY.
6. GÜLŞEN, U.,ÜNSAL, H., MEHDİYEV, İ., SAYAN, N.B. Ossifying Fibromas of The Mandible:Two Case Report. Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 20. Uluslararası Kongresi, 19-23 Mayıs 2013, ANTALYA, TÜRKİYE.
7. FIRTINA, Z., ÜNSAL, H., MEH

Mesleki Kariyer


Mesleki Deneyimi
2007 Ankara ASG Tıp merkezi
2007 ? 2009 Sakarya Özel Adatıp Hastanesi
2012 ? 2014 Ankara Özel Hayat Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
2012 ? 2016 Ankara Özel Estetikdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
2016 Ankara Özel H&C Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Uzmanlık Alanları

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Bilinen Diller

İngilizce

Kurum İmkanları

Ödeme Seçenekleri

Anlaşmalı Kurumlar

Tbmm, Yargıtay, Danıştay, Anayasa Mahkemesi

Benzer Uzmanlar