TR Doktor

Herhangi Bir Doktora Soru Sor

Seçmiş olduğunuz branşı ilgilendiren uzmanlara sorunuz iletilecektir.


Son Cevaplanan Sorular

Bolum ogrenme Nöroloji bölümü varmi hastanede acaba

Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi: Mhrs 'den Uzm. Dr. Ali Ceyhun BOZKAYA Uzm. Dr. Sabriye Özçekiç DEMİRHAN Doktorlar için randevu alabilirsiniz

penis üstü kızarıklık var hocam kaşıntı yapıyor ne yapmam lazım penis deri üstü hafif kabarık gibi

Op. Dr. Muharrem Murat YILDIZ: Resim gönderiniz 5445445380

Bağırsak kurdu 2 yaşında çocuklarda bağırsak kurdu olurmu belirtisi nasıl olur

Uzm. Dr. Yaşar Hüseyin Onganlar: Olabilir..karın ağrısı, poposunu kaşınma gibi belirtiler olabilir.

skar izleri İyi günler. Benim yaşım 24 fakat sivilcelerimle 7-8 senedir uğraşıyorum. 1 ay önce plazma pen uygulaması gördüm 1 seans, fakat iş e yaramadı ve o işlemin kızarıklıkları geçmedi. Derin olmayan sivilce izleri için ne gibi tedaviler yapılabilir ve bu kızarıklıklardan kurtulmamın yöntemlerinden bahsedebilir misiniz? Teşekkürler.

Prof. Dr. Emel GÜNGÖR: Mert Bey merhaba, Hocamızın muayene etmeden, internet üzerinden bu konu ile ilgili yorum yapmamız doğru, yasal ve etik değil. Tedavi konusunda bahsettiğiniz rahatsızlığınızı uzman bir Dermatoloji hekimin görüp, değerlendirmesini öneririz. Sağlıklı günler dileriz.

Memenin yan tarafında çıkan iltihaplı sivilce Merhaba hocam Sağ memenin yan tarafında sivilce çıkmış bende kaşımışım kanamış sizce korkulacak birşey varmı hocam

Prof. Dr. Emel GÜNGÖR: Merhaba, Hocamızın muayene etmediği ve tanısını koymadığı hastalara tanı, tedavi ve ilaç kullanımları ile ilgili internet üzerinden yorum yapmamız doğru, yasal ve etik değil. Konu ile ilgili uzman bir Dermatoloji hekimine başvurmanızı öneriyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Devamı