TR Doktor

Popüler Kategoriler

Soru Ara

Akupunktur Alanında Haftanın En Çok Okunanları

Akupunktur Alanında Son Cevaplanan Sorular

idrar kaçırma 2013 yılında prostat kanseri robotik ameliyatı oldum idrar kaçırmam halen devam ediyor çözümü nedir

Op. Dr. Muharrem Murat YILDIZ: Urethrada darlığınız yok ise manyetik koltuk tedavisi ilaç tedavisi ve akupunktur tedavisi yapıyoruz

Diz Kapağı Kireçleme Annemin her iki bacağında kireçleme olduğundan yürüme güçlüğü çekmektedir. aynı zamanda KOAH ve tansiyon hastası olduğundan ve birde Obez mevcuttur.bu yüzden ameliyatla ilgili sıkıntı olacağından en azından biraz kilo verinceye kadar bacağındaki şişlik ve ağrıyı kesecek tavsiyeleriniz nelerdir.

Doç. Dr. İrfan Koca: akupunktur, ezgzeriz ve diğer alternatif doğal tedavileri uygulayabiliriz.

Fibromiyalji hk. ellerimde uyuşma kollarımda ve özellikle sağ omzumda çok ağrı var .Sabahları felç geçirmiş gibi tüm vücudum çok şiddetli ağrıyor. fibromiyalji tanısı konuldu 4 yıldır ilaç kullanıyorum ellerdeki uyuşma geçti.vücut ağrılarım ise 2 gün çok iyi isem 3, 4 gün çok şiddetli dayanılmaz ağrılar yaşıyorum. Ne yapacağımı şaşırdım piskolojim bozuldu bu ağrılardan . Lütfen bana yardımcı olun ne yapmalıyım.

Doç. Dr. İrfan Koca: Nöralterapi, akupunktur, ozon tedavisi gibi yöntemlerden fayda göreceğinizi düşünüyorum. Değerlendirme sonucunuza göre uygun tedaviyi başlayabiliriz.

Aşırı terleme Aşırı terlemenin herhangi tedavisi mümkün mü hocam

Doç. Dr. İrfan Koca: Akupunktur, nöralterapi, bioenerji tedavileri uygulanabilir.

Kilo verme Noroterapiyle kilo verme mümkün mü

Doç. Dr. İrfan Koca: Nöralterapi, akupunktur ve meridyen tedavisi kilo vermeye katkı sunan terapilerdir.

Devamı