TR Doktor

Soru Ara


Çocuk Acil Alanında Son Cevaplanan Sorular

Zature 1 yasinda oglum zature uzerine tadaviye evde devam etmekte fakat 2 gindur aşırı isal ne kusmasi var bi normal mi

: Ayrıntılı hikaye bilinmeden yorum yapmak sağlıklı olmayacaktır. Çocuğunuzun beslenmesi bozulduysa, sıvı kaybı çok fazlaysa hastaneye başvurmanız gerekmektedir. Geçmiş olsun dileklerimle.

Pişik için bir krem Merhaba iyi akşamlar. 19 aylık kizim var, bir yaşındayken doktor kontrolo goturduğumde pişik kremi de istedim, doktor Oceral %1 kremi verdi, hiç kullanmadım ta ki şu an genital bölgede bir haftadır pişik oluyor. Krem detaylara baktığımda mantar kremi diye yazıyor ve ozellikle genital bölgeye surulmemeli diyor, bu durumda ne yapmam gerekiyor kullansammi kullanmasammi acaba? Teşekkürler.

: Hekiminizin verdiği krem dış genital bölgedeki mantarlara bağlı pişiklerde kullanılabilmektedir. İlaç genital organın içine temas etmemelidir. Hekiminizin tedavisine güvenbilir, gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimle.

Devamı

Branşlar

Çocuk Acil Alanında Haftanın En Çok Okunanları

Trdoktor doktor soru cevap sayfası. Trdoktor üzerinden doktora soru sorabilirsiniz. Doktorların cevapladığı soruları okuyabilirsiniz. Sizler de istediğiniz branştaki doktora yada Randevu alacağınız doktora TRDOKTOR üzerinden sorunuzu iletebilirsiniz.