TR Doktor

Soru Ara


Estetisyen Alanında Son Cevaplanan Sorular

Estetik Çenemin biraz gerisinde yanağımın altında küçüklükten gelen bir deforme oluşmuş. O bölgede bir boşluk var ve sanki kemik de hafiften içe çekilmiş gibi. Dolayısı ile yüzümün diğer tarafına göre daha küçük ve biraz yamuk yanağımın alt kemiği. Bunun bir tedavisi mümkün müdür?

Estetisyen: Merhaba efendim 05442051977 bu tel WhatsApp resim yollarsanız daha iyi yardımcı olurum. Saygılar

Karın yağları Leyla Hanım Merhabalar, 76 KG ağırlığında 168 boyundayım. Göbek kısmından bel bölgesine kadar ciddi miktarda yağlanma var. Bilgisayar başında çok vakit geçirdiğimden ötürü hareketsiz kaldığımı biliyorum bilahare çeşitli egzersizler yapıyorum. Diyet programına uyuyorum ancak bölgesel yağda belirli bir azalış göremiyorum. Kilo verdiğimde genel itibari ile vücudun dengeli bölgelerinden gidiyor sanırım. Bu konuda ne gibi bir öneriniz olabilir. Liposuction haricinde, teşekkürler.

Uzm. Estetisyen Leyla Naile AYKANAT: Merhaba efendim Liposure dediğimiz bölgesel zayıflama da,ameliyatsız kullandığımız Lazer sistemiyle,o bölgedeki yağları sonlandırıyoruz. Detaylı bilgi için 05442051977

Devamı

Branşlar

Estetisyen Alanında Haftanın En Çok Okunanları

Trdoktor doktor soru cevap sayfası. Trdoktor üzerinden doktora soru sorabilirsiniz. Doktorların cevapladığı soruları okuyabilirsiniz. Sizler de istediğiniz branştaki doktora yada Randevu alacağınız doktora TRDOKTOR üzerinden sorunuzu iletebilirsiniz.