TR Doktor

Soru Ara


İç Hastalıkları Alanında Son Cevaplanan Sorular

Hocam midemde şişlik ve gegirme aşırı gaz çıkarıyorum büyük dışkalama sıkıntısını var ağzıma değişik Bi tat geliyor neden olabilir. Ne yapmalıyım Hocam midemde şişlik ve gegirme aşırı gaz çıkarıyorum büyük dışkalama sıkıntısını var ağzıma değişik Bi tat geliyor

Doç. Dr. Muammer KARA: Geçmiş olsun Kaç yaşındasınız? Şikayetleriniz açken mi daha çok rahatsız ediyor yoksa yemek sonrası mı? Uykudan uyandırıyor mu? Büyük abdest yapmakla şikayetleriniz azalıyor mu?

Ulser gastirit yara Merhaba hocaam yaklasik 1.5.ay once size muayeneye.geldim bama kòs yetmezligi eritemli pnagastrit duodenal ulser teshisi koydunuz.. hocam yazdiginiz ilaclari sa kullaniyorum.fakat. sikayetleirm gecmedi. Halen fazlasiyla devam etmektedir..Raneks 20 mg tetra 500mg nidazol 500mg bizmopen 262 mg spasmomen 4omg kullaniyorum. Ama sikayetlerim daha da artti. Hocam bana dönüş yaparsanız cok sevinirimsimdiden cook tesekkurler saygilarimla

Dr.Öğr. Ü. Bülent Albayrak: Antibiyotikler bittiyse antepsin şrp 3x1 al. Geçmezse mutlaka gel

Mide rahatsizligi Randevu ile mi muane ediyorsunuz ?

Dr.Öğr. Ü. Bülent Albayrak: istediğiniz zaman gelebilirsiniz

Kansızlık 4 ay kan ilacı ve vitamin ilaçları kullandım tekrar kullanacak mıyım

Uzm. Dr. Günkut ARSLAN: Tekrar kullanmanız gerekebilir ancak buna karar verebilmek için dahiliye polikliniğe gelmeniz kontrol değerlerinize bakıp karar vermemiz lazım.

Troid Mrb 1 aylık hamileyim guatirim tsh 3.11 bebeğe zararı olurmu

Uzm. Dr. Günkut ARSLAN: Merhaba, gebeliğin ilk 14 haftası TSH düzeyi

Devamı

Branşlar

İç Hastalıkları Alanında Haftanın En Çok Okunanları

Trdoktor doktor soru cevap sayfası. Trdoktor üzerinden doktora soru sorabilirsiniz. Doktorların cevapladığı soruları okuyabilirsiniz. Sizler de istediğiniz branştaki doktora yada Randevu alacağınız doktora TRDOKTOR üzerinden sorunuzu iletebilirsiniz.