TR Doktor

Soru Ara


Adli Tıp Alanında Son Cevaplanan Sorular

Nasıl anlaşılır Merhabalar hocam sorum özel olucak ama bu belirsizlik beni öldürüyor lıtfen yardım edin. Henüz 6 yaşlarında 4-5 kere tecavüze uğradım bu esnada tam anlamıyla anal ilişki oldu mu hatırlayamıyorum. Kanama ağrı gaz gayta kaçırma gibi problemlerim yok o zmanda olmadı. Askerlik polislik mesleklerine başvurucam bu meslek girişlerinde genel cerrahlar tarafından makat muanesi yapılıyor geçmişte yaşadığım anal ilişki anlaşılır ve eşcinsel durumuna düşerim diye korkuyorum. Anüs bölgemde ekimoz yırtık gibi bulgular yok ama diğer bulguların olup olmadıgını anlayamıyorum. Adli tıpa direk muane olabiliyormuyüz yoksa polise mi intikal ediyor. Ben anal ilişki olup olmadığını anlayabilir miyim? Belirtilari nelerdir? Cevabız için şimdiden teşekkür ederim

Arş. Gör. Dr. Miraç ÖZDEMİR: Selamlar, öncelikle geçmiş olsun, en yakın adli tıp birimine başvurup bilgi alabilir, danisabilirsiniz bu konuda, bu kanaldan tam net cevap verebilmek zor.

Devamı

Branşlar

Adli Tıp Alanında Haftanın En Çok Okunanları

Trdoktor doktor soru cevap sayfası. Trdoktor üzerinden doktora soru sorabilirsiniz. Doktorların cevapladığı soruları okuyabilirsiniz. Sizler de istediğiniz branştaki doktora yada Randevu alacağınız doktora TRDOKTOR üzerinden sorunuzu iletebilirsiniz.