TR Doktor

Soru Ara


Psikoloji Alanında Son Cevaplanan Sorular

Tuvalet egitimi Merhaba hocam benım oglum 26 aylık we ben 20 aylıkken tuvalet egitimne başladım ve oglum tuvalet egitimde korkmadı hiç ama bazen tuvalet geldıgıni soylıyır 1 weya 2 kere ondan sonra hıc söylemiyor ve surekli altına yapıyır bundan da hıc rahatsız olmuyor geceler yapmıyordu 3 aydır simdi ise 15 gun dur gece de yapmaya başladı ne yapmam gerekiyor bu durumu surekli söylemesi içşn

Uzman Psikolojik Danışman. Psikolojik Danışman Okan Bal: Merhabalar Çocuğunuzun Bu Durumu ile İlgili Olarak Öncelikle Çocuk doktoru tarafından muayene edilmesi bu muayenede bir sorun yoksa sorunun davranışsal ve psikolojik değerlendirilmesi açısından bir uzman ile görüşme sağlamanızı tavsiyesi ederim.

Seans ücretiniz Merhaba seans ücretiniz nedir

: 0546 225 3427 whatsapp tan bilgi alabilirsiniz

Obsesif kompulsif bozukluk Hocam bende çok uzun süredir elimde olmayarak sürekli tekrarlayan bana aşırı rahatsızlıkveren Temizlik takıntısı ve benzeri şeyler var ve bundan kurtulamıyorum birçok ilaç denedim ama etkilemedi. Çok kötüyüm hocam kurtulmak istiyorum ama kurtulamıyorum. Hocam ilaçsız çözümü yokmu? nolur cevap yazınız! Acil destek lütfen sağolun

Uzman Psikolojik Danışman. Psikolojik Danışman Okan Bal: Merhabalar belirtmiş olduğunuz rahatsızlıkla ilgili takipte olacağınız bir uzmanla çalışmanızı öneririm.

Fiyat Seans ücretinizi ogrebilir miyim

: Merhaba 0546 225 3427 numaralı telefondan mesaj ve arayarak bilgi alabilirsiniz

Kiloyla takıntım var Kiloyla takıntım var, Ne Önerirsiniz

Uzm. Psk. Sinem ERUSTA : Sorunuzu biraz daha ayrıntılı anlatır mısınız ? Kaç yaşındasınız , bu sorunu ne kadar süredir yaşıyorsunuz , bu takıntı sağlığınızı ve yaşam kalitenizi etkiliyor mu ?

Devamı

Branşlar

Psikoloji Alanında Haftanın En Çok Okunanları

Trdoktor doktor soru cevap sayfası. Trdoktor üzerinden doktora soru sorabilirsiniz. Doktorların cevapladığı soruları okuyabilirsiniz. Sizler de istediğiniz branştaki doktora yada Randevu alacağınız doktora TRDOKTOR üzerinden sorunuzu iletebilirsiniz.