TR Doktor

Soru Ara


Algoloji Alanında Son Cevaplanan Sorular

Bel fıtığı Annem de Bel fıtığı var lazer tedavisi yaptırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Uzm. Dr. Mustafa Karakan: Bel fıtığında neden tespit ederek, ortadan kaldırılmasına yönelik girişimsel (iğneler- Nöralterapi, ve proloterapi) ve kök hücre (CGF-PRGF) tedavileri uyguluyoruz. Lazer tedavi yaptırmanızda sakıncası olmaz, kısmi de olsa yarar olur. Şifa diliyorum

Boyun fıtıgı Hocam iyi günler boyun fitigi ameliyati nasil riksi varmi 3 tane fitigi var nasil olur

Prof. Dr. M. Caner MİMAROĞLU: Kliniğimizde kapalı sistem müdehale yapıyoruz, Açık sisteme göre hiç bir riski yok , MR larınızı görmem ve fizik muayene yapmam gerekiyor.

PATLAMIŞ BEL FITIĞI Nasıl Bir Ameliyat Yada Tedavi Gerekir Sağ Bacak Agrısı Dinmek Bilmeyem Ayak Uçlarında Uyuşma Sağ Bacakta Oluyor

Prof. Dr. M. Caner MİMAROĞLU: Büyük ihtimalle bel fıtığınız var , ancak tam teşhis koyabilmemiz için. MR larınızı görmem ,fiziki muayene yapmam gerekmektedir.Bel fıtığı olması halinde ameliyatsız radyo frekans ilaç ve ozon tedavisi kliniğimizde yapılmaktadır.

Geniz akıntısı öksürük ve kusma Merhaba,benim 5 yıldır devam eden başlarda kuru olan, yaklaşık üç yıl önceki hamileliğım ve doğumdan sonra yoğun balgamlı öksürüğüm , bu öksürükle birlikte kusmam var.balgamım şeffaf ya da beyaz ve yapışkan oluyor ve balgamı genelde kırmayla beraber çıkarabiliyorum.Bu durum hayatımı çok zorlaştırıyor.Bunun tedavisi mümkün müdür?yardımcı olursanız çok sevinirim.

Uzm. Dr. Mustafa Karakan: Tedavi mümkün olacak bir durum, muayene sonucu bir neden tespit edilirse kısa sürede yanıt alırız.

panik atak Merhaba doktor bey panik atak la ilgili çalışmanız var mı?

Uzm. Dr. Mustafa Karakan: merhabalar, Panik atak dediğimiz sorun aslında hastanın nefes almakta sıkıntı duyması ve kalbinde sıkışma,i çarpıntı gibi durumlar. Bunların muayenesinde organik bir durum tespit edilmeyince psikolojik olarak değerlendirilerek Panik atak teşhisi konuyor. Bu durumda da yapılan tedavi daha çok psikotik ilaçlarla yapılmaya çalışılıyor. Başlangıçta faydalı olsa da tedavi daha sonra yetersiz kalıyor. Bu nedenle bu durumların nedenini detaylı incelenmesi ve nedenin ortaya konması durumun tedavisini sağlayacaktır.

Devamı

Branşlar

Algoloji Alanında Haftanın En Çok Okunanları

Trdoktor doktor soru cevap sayfası. Trdoktor üzerinden doktora soru sorabilirsiniz. Doktorların cevapladığı soruları okuyabilirsiniz. Sizler de istediğiniz branştaki doktora yada Randevu alacağınız doktora TRDOKTOR üzerinden sorunuzu iletebilirsiniz.