TR Doktor

Uzm. Dr. İmran Ayhan

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum branşında Şanlıurfa ilinde Özel Urfa Lotus Hastanesi kurumunda görev yapmaktadır.

Profil Görüntüleme

Son 30 Günlük

Randevu
Talebi

Randevu Talep Edin

Bu Doktor Siz misiniz?

Bilgileri Güncelle

İletişim Bilgileri

Lotus Hastanesi, Şenevler Mahallesi, Şanlıurfa Diyarbakır Yolu Gap Bulvarı No No:142, 63320 Karaköprü Belediyesi/Şanlıurfa

Verdiği Hizmetler

Vajinusmus TedavisiDoğumSezeryanSezaryenSezaryen Sonrası Normal DoğumVajinal EnfeksiyonlarVajina DaraltmaVajinal AkıntıJinekologİdrar Kaçırma Ve Kadın ÜrolojisiJinekolojik HastalıklarVajinitCinsel Fonksiyon Bozuklukları (Kadın)Genel Kadın Hastalıkları Ve DoğumCinsel Fonksiyon Bozuklukları (Kadın)Cinsel İsteksizlik (Kadın)Kadınlarda Adet Dönemi Ve BeslenmeKadın Cinsel İşlev Bozuklukları (isteksizlik Ağrı Sendromları Uyarılma Bozuklukları)Erken Doğum (Prematürite)Çoğul Gebelikler (İkizRiskli GebelikDış GebelikÜçüz GebelikÇoğul Gebelikler (İkiz Üçüz)Gebe KalamamaGebelik dopplerGebelik Dönemi GenelAşılamaKısırlık / İnfertilite

Uzman Hakkında

Özgeçmiş

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM & VAJİNİSMUS TEDAVİSİ UZMANI

2003 yılında İstanbul Üniversitesi, Çapa Tıp Fakültesi'inden mezun oldum. 

Ardından, olmayı çok arzu ettiğim Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı dalında, Tıpta Uzmanlık Sınavını kazandım. 2009 yılında, İstanbul Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde eğitimimi tamamlayarak; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldum. 

Devlet hizmeti yükümlülüğü nedeniyle, 2009 yılında Van ili Erciş Devlet Hastanesi'ne Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak atandım. 

2012 ile 2017 yılları arasında Şanlıurfa'da Özel Academia Hastanesi'nde çalıştım.

2017 yılından bu yana Şanlıurfa'da Özel Urfa Lotus Hastanesi'nde çalışmaktayım.

Mesleğime başladıktan kısa bir süre sonra toplumda hiç de azımsanmayacak sayıda rastladığım vajinismus vakaları dikkatimi çekti. Vajinismus ile mücedele eden ya da bu durumu kabullenen kadınların bu konuda eğitimli uzmanlara ulaşmalarındaki sıkıntılarına şahit oldum. Bunun üzerine Vajinismus Tedavisi konusunda gerekli eğitimleri aldım.

Öğrendiğim ve zamanla tecrübe ettiğim yöntemlerle kadınların vajinismusu kolay, ağrısız, zahmetsiz ve konforlu bir şekilde aşmalarına yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum.

Akademik Geçmişi

İstanbul Üniversitesi, Çapa Tıp Fakültesi

Sertifikalar

Vajinismus Tedavisi

Mesleki Kariyer

Uzmanlık Alanları

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bilinen Diller

İngilizce

Kurum İmkanları

Ödeme Seçenekleri

Anlaşmalı Kurumlar

SGK

Benzer Uzmanlar