TR Doktor

Op. Dr. Mehmet Emre Hanay

Ortopedi ve Travmatoloji

Profil Görüntüleme

Son 30 Günlük

Soru
Sor

Soru Sor

İletişim Bilgileri

Özel NCR International Hospital, Mücahitler Mh. Gazimuhtarpaşa Bul. No: 56


emrehanay9@gmail.com

www.dremrehanay.com

Verdiği Hizmetler

Artroplasti Artroskopik Cerrahi Açık Redüksiyon Internal Fiksasyon(Orif) Diz Artroplastisi Diz Protezleri Kalça Protezi Kırık Cerrahisi Total Kalça Replasmanı Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

Sorular ve Cevaplar

Merak Ettiğiniz Soruları ve Rahatsızlığınızı Hemen Uzmana Sorun Uzmana Soru Sorun

Uzman Hakkında

Özgeçmiş

20. 04.1985 yılında gaziantep'de doğdum. İlkokul ve ortaokul u Gaziantep de okudum.Gaziantep Vehbi dinçerler fen lisesinden mezun olduktan sonra, 2003 yılında Çukurova üniversitesi tıp fakültesine başladım ve 2009 yılında tıp fakültesini bitirerek tıp doktoru oldum. 2009 ve 2011 yılları arasında, Gaziantep Ersin Arslan Devlet Hastanesinde acil serviste çalıştım. 2011 yıllında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ortopedi ve travmatoloji ihtisasına başladım. 2016 yılına kadar ortopedi ihtisası aldıktan sonra, Hakkari Şemdinli Devlet Hastanesi'ne mecburi görev ile atandım. 1.5 yıllık Şemdinli macerasından sonra da şuan ki çalıştığım NCR İnternational Hospital da, Gaziantep de mesleğime devam etmekteyim. Spor cerrahisi, omuz, diz ve kalça artroplastisi (protezi), artroskopik (kapalı) ayak bileği , omuz ve diz cerrahisi, kronik (devamlı, geçmeyen) ayak bileği, diz, bel boyun ve sırt ağrıları, ön çapraz bağ yaralanmaları, çocuk ortopedisi ve spastik çocuklar özellikle ilgilendiğim cerrahi alanlardır.

Akademik Geçmişi

Çukurova üniversitesi tıp fakültesi (2009)
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ortopedi ve travmatoloji ihtisası (2016)

Sertifikalar

Mesleki Kariyer

2011 yıllında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ortopedi ve travmatoloji ihtisasına başladım. 2016 yılına kadar ortopedi ihtisası aldıktan sonra, Hakkari Şemdinli Devlet Hastanesi'ne mecburi görev ile atandım. 1.5 yıllık Şemdinli macerasından sonra da şuan ki çalıştığım NCR İnternational Hospital da, Gaziantep de mesleğime devam etmekteyim.

Uzmanlık Alanları

Ortopedi ve Travmatoloji

Bilinen Diller

İngilizce

Kurum İmkanları

Wifi, Otopark, İkram

Ödeme Seçenekleri

Anlaşmalı Kurumlar

SGK

Op. Dr. Mehmet Emre Hanay Uzmanı İçin Yapılan Görüşler

Yorum ekleyin ve uzman ile ilgili görüşünüzü iletin