TR Doktor

Doç. Dr. Muharrem TAŞKOPARAN

Gastroenteroloji (İç Hastalıkları)

Profil Görüntüleme

Son 30 Günlük

Soru
Sor

Soru Sor

İletişim Bilgileri

YDA Center kızılırmak mh. A blok NO.9


muharrem1974@yahoo.com

muharremtaskoparan.com

Verdiği Hizmetler

Gastrointestinal Endoskopi Kolonoskopi Karaciğer Yağlanması Hemoroidler İnflamatuvar Bağırsak Hastalıkları (Ülseratif Kolit Crohn Hastalğı) Kalın Bağırsak Kanseri Polipler Karaciğer Hastalıkları Karaciğer Yağlanması Mide Ülserleri Gastrit Polipler Mide Kanama Tedavisi Barsak Kanama Tedavisi Endoskopik Beslenme Tüpü Yerleştirilmesi ve Değiştirilmesi Kronik Hepatit B Kronik Hepatit C Siroz ve Komplikasyonları Karaciğer Kanserleri Mide Kanserleri Kolon Kanserleri Yağlı Karaciğer Hastalıkları Primer Bilier Siroz Otoimmun Hepatit Gastrointestinal Sistem Darlıklarında Balon Buji Dilatasyonureflügastritözofagus ülseriatrofik gastrit

Sorular ve Cevaplar

Gastrit reflü, kabızlık, ishal, karında geçmeyen gaz ve şişkinlik,gaz kaçırma, geğirme Gastrit- reflü,kabızlık,ishal ve karında sürekli gaz, hazımsızlık ve gaz kaçırma Hocam uzun süredir cok stresli bir hayat yaşadım ve bundan dolayı 20 senedir karında gaz, hazımsızlık,karın şişliği dönüşümlü olarak ishal ve kabızlık karının ortasında yanma hissi gibi şu an en büyük rahatsılıgım sürekli olarak gaz kaçırma şikayetlerim var çok doktor gezdim cok ilac kullandım ama hastalıgıma bir care bulamadım daha doğrusu dogru doktoru bile buldugumu düşünemiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim hepinize duacı olurum şimdiden çok teşekkürler
Uzmanın Cevabı: Öncelikle çok geçmiş olsun dileriz. Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Kliniğimizi arayarak "Muayene " ya da "Online Görüşme" randevusu oluşturabilirsiniz. 0537 6464369 Saygılarımızla.
reflü sayın hocam malatyadan yazıyorum bende iki yıldır geçmeyen bogaz yanmasıoluyor farklı üç yerde endoskopi yaptrdım bana dedikleri mide kapağında hafif gevşeklik var dediler ama geçer dediler ama geçmedi hala sıkıntı çekiyorum ..bu konuda yardımcı olurmusunuz saygılarımla
Uzmanın Cevabı: Öncelikle çok geçmiş olsun dileriz. Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Kliniğimizi arayarak "Muayene " ya da "Online Görüşme" randevusu oluşturabilirsiniz. 0537 6464369 Saygılarımızla.
KOLON BELİRSİZ VEYA BİLİNMEYEN DAVRANIŞLI NEOPLAZMI ve K27.2 - AKUT PEPTİK ÜLSER, YERİ TANIMLANMAMIŞ, HEMORAJİ VE PERFERASYON MEVCUT nedemek hocam merhaba anneme mide kanaması geçirmiş olabilir dediler. endeskopi ve kolonoskopi yapıldı. endeskopi sonucunda KOLON BELİRSİZ VEYA BİLİNMEYEN DAVRANIŞLI NEOPLAZMI -özel hastane sonucu-endeskopi K21 - GASTRO-ÖZOFAJİAL REFLÜ HASTALIĞI K25.0 - AKUT MİDE ÜLSERİ, HEMORAJİ MEVCUT özel hastane sonucu-endeskopi K27.2 - AKUT PEPTİK ÜLSER, YERİ TANIMLANMAMIŞ, HEMORAJİ VE PERFERASYON MEVCUT -ibni sina hastanesi sonunu-endeskopi henüz kolonoskopi sonucları çıkmadı. 3 sefer kanlı kusma ve 1 haftaya yakın kanlı dışkı oldu tam bir sonuç alamadık henüz çıkan veriler bunlar. nedir acaba ?
Uzmanın Cevabı: Öncelikle çok geçmiş olsun dileriz. Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Kliniğimizi arayarak "Muayene " ya da "Online Görüşme" randevusu oluşturabilirsiniz. 0537 6464369 Saygılarımızla.
Tümü
Merak Ettiğiniz Soruları ve Rahatsızlığınızı Hemen Uzmana Sorun Uzmana Soru Sorun

Uzman Hakkında

Özgeçmiş

Doç. Dr. Muharrem TAŞKOPARAN, alanında tanınmış ve son derece başarılı bir tıp doktorudur. Nevşehir, Hacıbektaş Lisesi mezunu olan Taşkoparan, maddi imkânsızlıklara rağmen Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmış ve 1997 yılında mezun olmuştur. Başarı odaklı olan Taşkoparan, kariyer basamaklarına hızlı bir şekilde tırmanmış; İç hastalıkları ve Gastroenteroloji eğitimlerini Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlayarak 2017 yılında “Doçent” ünvanını almıştır. Ankara Özel Güven Hastanesi’nde 14 yıl çalıştıktan sonra; siz değerli hasta ve danışanlarına üst düzey hizmet verebilmek için günümüzün en değerli projelerinden biri olan YDA Center’da kendi Endoskopi ve kolonoskopi kliniğini hizmete açmıştır. Birçok ünlü sanatçı, siyasetçi, bürokrat, iş insanının ve kendi meslektaşlarının doktorluk görevini başarı ile üstlenmiş olup bu görevi en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Akademik Geçmişi

2017 : Doçentlik, Ankara Özel Güven Hastanesi
2004-2007 : Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı, Tıpda Yan Dal Uzmanlık
1999-2004, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Uzmanlık Eğitimi
1998-1999, Ankara Numune Hastanesi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı, Asistan Hekim
1991-1997, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Eğitimi

Sertifikalar

Türk Gastroenteroloji Derneği
Türk Gastrointestinal Endoskopi Derneği
Türk Karaciğer Hastalıkları Araştırma Derneği
İnflamatuar Bağırsak Hastalıkları Derneği
Pankreas Akademi

Mesleki Kariyer

1997-1998 : Nevşehir Hacıbektaş Devlet Hastanesi , Pratisyenlik
1998-1999 : Ankara Numune Hastanesi Anestezi Asistanlığı
1999-2004 : Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları İhtisası Uzmanlık
2004-2007 : Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji ihtisası,Yan dalı
2007- 2008 : İstanbul Kasımpaşa Asker Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği (Askerlik)
GATA Haydarpaşa Askeri hastanesi Gatroenteroloji Kliniği (Askerlik) Özel Çapa Hastanesi
2008-2009 : Adıyaman Devlet Hastanesi Gastroenteroloji (Mecburi Hizmet)
2010- : Özel Ankara Güven Hastanesi Gastroenteroloji
2010- 2023 Güven Hastanesi, Gastroenteroloji Bölümü, Doçent Doktor
2023 -Doç.Dr. Muharrem TAŞKOPARAN MUAYENEHANESİ

Uzmanlık Alanları

Gastroenteroloji (İç Hastalıkları)

Bilinen Diller

İngilizce

Kurum İmkanları

Ödeme Seçenekleri

Anlaşmalı Kurumlar