TR Doktor

Özel NetGöz Tıp Merkezi Gaziantep

Gaziantep Özel NetGöz Tıp Merkezi , Gaziantep Özel NetGöz Tıp Merkezi Doktorları , Excimer Lazer, Katarakt Cerrahisi, Keratokonus Tedavileri , excimer lazer, iol, katarakt, keratokonus, multifokal lens , Doç. Dr. Cengiz DURUCU , Prof. Dr. İbrahim ERBAĞCI , Op. Dr. Semih YÜCE , Murat KARSLIGİL , Op. Dr. Meltem BÜLBÜL , Op. Dr. Emre Polat CANBOLAT , Doç. Dr. Rauf GÜL , Yag Lazer , SLT Lazer , Argon Lazer , Göz Anjiyografisi , Göz Ultrasonografisi , Topografi – Pakimetri , Diyabetik Göz İncelemesi , Kontakt Lens Muayenesi , Bilgisayarlı Görme Alanı , OCT (Göz Tomografisi)

Yaprak Mahallesi İstasyon Caddesi No:72, 27060 Şehitkamil/Gaziantep, Türkiye


Kurumdaki Uzmanlar

Kurum Hakkında

Daha kaliteli, daha modern ve daha teknolojik hizmetler sunabilmek adına ‘’İnsan Sağlığı İçin En İyisi’’ anlayışıyla konusunda Uzman, Deneyimli Hekim Kadrosu ve Sağlık Çalışanlarımızla Yeni Yerimizde, Yeni Binamızda Siz Değerli Hastalarımıza hizmet vermekten onur duyuyoruz.
Merkezimiz her alanda kendisini geliştirerek, yenilikçi olmayı kendisine ilke edinmiş, alanında daha başarılı tedavi ve hizmetler sunabilmek için teknolojinin sunduğu her türlü imkandan faydalanmıştır.
Amacımız, siz değerli hastalarımıza yenilikçi, kaliteli ve güvenilir bir sağlık hizmeti sunmak ve bize misafir olduğunuz sürede sizlere huzurlu bir ortam sağlayabilmektir.

Misyonumuz;
Göz sağlığı hizmetlerinde, devamlı gelişen teknoloji ile mesleki deneyimi birleştirerek, bilimsel ve ahlaki ilkelere bağlı, hissedarları, çalışanları ve hastaları mutlu edecek, bir sistem yaratmak, alanında referans merkezi haline gelmektir.

Vizyonumuz:
Yerinde, hizmet anlayışımızı koruyarak, hasta odaklı geleceğe güvenle bakan bir kurumsal yapı oluşturup, ” biz ” kavramını yaratacak kadar yerel, yeni tanı ve tedavi yöntemleri geliştirip uygulacak kadar evrensel bir marka haline gelebilmektir.

Değerlerimiz:
Kaliteli ve sonuç odaklı hizmeti bir varlık nedeni olarak benimsemek koşuluyla, yaptığımız her işte, yatırımlarımızda ve sunduğumuz her hizmette ulaşabileceğimiz en yüksek kalite düzeyini hedefleriz.

Sorular ve Cevaplar

Merak ettiğiniz soruları ve cevabı hemen kuruma sorun Kuruma Soru Sorun

Anlaşmalı Kurumlar

Hastaların Özel NetGöz Tıp Merkezi Gaziantep İçin Yaptığı Görüşler

Yorum ekleyin ve uzman ile ilgili görüşünüzü iletin