TR Doktor

Sema BAYSAL ile İŞKOLİK TEACHPARK AKADEMİ

Yazar:YUSUF COŞKUN KİMDİR?

Aslen Adıyamanlı olan Coşkun, üniversite eğitimi için İstanbul'a adım attı. Maden mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra tıp bölümünü kazanan Coşkun, bu bölümü de başarıyla tamamladı. 14 yıldır doktor olarak hizmet veren Coşkun, 10 yıldır kişisel gelişim ile ilgilenirken, son 5 yıldır bu alanın içinde çalıştığını ifade etti.

TEACHPARK AKADEMİ

Akademi'nin tam anlamıyla bir kişisel gelişim merkezi olduğunu söyleyen Coşkun, uzman kadro ile her türlü hizmetleri verdiklerinin altını çizdi. Yaşam koçluğu, aile eğitimi, hipnoz gibi birbirinden farklı hizmetleri müşterilere sunduklarını belirten Coşkun, Gaziantep'te hizmet verdiklerini dile getirdi.

KİŞİSEL GELİŞİM

Eğitimi bitmeyeceğini ifade eden Coşkun, " Eğitimin yaşı yok ve hiçbir zaman ben oldum diyip yerinde saymakta yok" şeklinde konuştu. Dünyanın her geçen gün geliştiğini ve değiştiğini söyleyen Coşkun, yabancılaşmayı engellemenin en iyi yönteminin eğitim olduğunu vurguladı. Coşkun, kişisel gelişime inanan insanların daha başarılı olduğunu ve adından daha sık söz ettirdiğini belirtti.İsimli Yazarın Diğer Yazıları