TR Doktor

Op. Dr. Hakan Yaz Doktoruna Soru Sor


Son Cevaplanan Sorular

Kızlık dikimi Hakan bey... Kalıcı kızlık yaptırdıgımda tutmama durumu varmı acaba... Kesinlikle kan geliyormu karşidaki anlamı sorularıma cevap verirseniz cok sevinirim..

Op. Dr. Hakan Yaz: kesinlikle garantili yapıyorum.Hiçbir sorun olmaz.

Kızlık zarı dikimi Merhaba kolay gelsin . benim yaklaşık bir ay sonra düğünüm var ve ben kızlık zarimi diktirmek istiyorum. Çok korkuyorum sonuç alamamaktan geçici bir operasyon olması gerekli öncesinde muayene olmak gerekirmi .

Op. Dr. Hakan Yaz: Ne zaman isterseniz arayın yardımcı oluruz.

KISIRLIK HOCAM MERHABALAR. BEN 4 YILLIK EVLİYİM VE 3 YILDIR BEBEK OLMASI İÇİN UĞRAŞAN BİR ÇİFTİZ. EŞİM VE BENDE GİTMİŞ OLDUGUMUZ DOKTORLARIN MUAYENE SONUCU HERHANGİ BİR PROBLEMEMİZ YOK. DAHA ÖNCE BİR KAÇ AŞILAMA VE 1 TÜP BEBEK DENEMEM OLDU. FAKAT SONUÇ NEGATİF . TÜP BEBEK TEDAVİSİNDEN 3 AY SONRA KENDİLİĞNDEN GEBE KALDIM FAKAT 2 AYLIKKEN BEBEĞİMİN KALBİ DURDU VE KÜRTAJ OLMAK ZORUNDA KALDIM. KÜRTAJ OLALI 9 AY OLDU BİZ TEKRAR BEBEK İSTİYORUZ FAKAT OLMUYOR. TÜP BEBEK DENEMELİ MİYİM.? YOKSA BİRAZ DAHA BEKLEMELİ MİYİM?

Op. Dr. Hakan Yaz: Normal tedavi almanız uygun olur.

Kızlık Zarı Mrh Hakan Bey ben Himen muayenesi için gelmek istiyorum. Muayene sonrası gerek varsa Hymenoplasti işlemi aynı günde yapılabilir mi ve iyileşme süresi nedir farklı bir şehirden geleceğim aynı gün yolculuk etmemde bir sakınca var mıdır ?

Op. Dr. Hakan Yaz: Aynı gün işlem yapabiliriz.Yolculuğun bir zararı olmaz.

Çocuk 3 kizim var 18 yil evliyim tekrar cocuk istiyom olmuyo yanliz bende sperm sayi düşük çıkıyor 100/15 bunun tedavisi var mi ve neyapmmaliyim size geleceğim ama maddi sıkıntı hakanbey sizin önerimizi bekliyom

Op. Dr. Hakan Yaz: Mutlaka üroloji doktoruna gitmeniz gereklidir.

Devamı